HAKKIMIZDA

Nice Teknoloji Ürünleri İç ve Dış Tic. Ltd. Şti. 1997 Yılından beri sektörde hizmet veren firmamız su arıtma cihazları konusunda üstün bir tecrübeye sahiptir. Ayrıca proje bazında da su arıtma konusunda faaliyet gösteren Nice Teknoloji villa, işyeri gibi mekanlarınızında komple arıtma sistemleri için sizlere projeler üretir.

Taiwan, Çin ve diğer uzak doğu ülkelerinden çok daha kaliteli ve her parçası Amerika’da üretilen ve İçme suyu cihazlarında genellikle sadece bir parçada bulunan onay belgeleri yerine ürünün tamamında NSF ve Water Quality belgeleri bulunan içme suyu cihazlarını sizlere sunmaktan gurur duyarız.

SAĞLIKLI YAŞAM

Günde 60-150 lt arası arıtılmış ve her zaman aynı kalitede su temin eden rezerv tankı sayesinde 8-10 lt su alma imkanı sağlayan FilterQueen Water, 0,0009 micron membran filtresi sayesinde hem kimyasal hemde micro biyolojik arıtım gerçekleştirir. 5 ayrı filtrasyon işlemi gerçekleştirerek damak zevkinize uygun su kullanmanızı sağlar. Sebze meyve yıkarken, yemek yaparken, çay demlerken, su içerken ve bunun gibi benzer birçok alternatif işlerde her zaman güvenilir su kullanırsınız.