Ücretsiz Su TestiEvinizde veya işyerinizde kullandığınız suyun değerleriniz öğrenmek için ücretsiz su testi yaptırabilirsiniz.
Teknik ServisKayıtlı müşterilerimize ait filtrelerin ömrü bilgisayar sistemimiz tarafından takip edilip periyodik bakımlarını ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz.Online SiparişKullanmak istediğiniz su arıtma cihazını online alışveriş sitemizden satın alabilirsiniz.FILTERQUEEN WATER İÇME SUYU SİSTEMLERİ 5 AŞAMALI FİLTRASYONA SAHİPTİR.

  • Sediment Filtre : micron sediment filtreden geçirilerek suda ki partiküllerin ve tortuların temizlenmesini sağlar. (Kapsül) Sök At filtre kullanılarak %100 hijyen sağlanır.
  • Granül Aktif Karbon Filtre : NSF sertifikalı granül karbon filtreden geçirilerek suda ki istenmeyen koku, tat, renk süzenlemesi yapılarak organik madde arıtımı yapılır.
  • Blok Karbon Filtre : 2. (G.A.C) filtre'den sonra suyun bir kez daha sıkıştırılmış karbon filtreden geçirilmesi suretiyle koku, tat renk düzenlemesi yapılarak organik madde arıtımı yapılır.
  • Membran Filtre : %100 Amerikan ürüteimi olan ''DOW FILMTEC'' marka membran filtre ile suda ki mikrobiyolojik ve kimyasal arıtım gerçekleşir.
  • Inline Karbon Filtre : Hindistan cevizi kabuğundan imal edilen Inline Post Karbon Filtre daha berrak ve lezzetli su elde etmek için tasarlanmıştır. Reverse Osmosis Sistemlerinde son filtreleme ünitesi olarak kullanılır.    ULUSLARARASI REVERSE OSMOSİS SYSTEMS KULLANICILARINDAN BAZILARI

NATIONAL BOARD

Almış olduğumuz ” The National Board” sertifikası cihazlarımızda yakalamış olduğumuz kalitenin bir başka göstergesidir.NSF

“The Public Health and Safety Company” Sağlıklı ve güvenli yaşamanızı sağlamak için yiyecek ve içeceklerde gerekli test ve araştırmaları yapan NSF, satılan ürünlerdeki kalitenin göstergesi olan en önemli sertifikalardandır.TÜV

Almanca’da Teknik Denetim Kurumu’nun kısaltması olan TÜV, 140 yılı aşkın bir geçmişe sahip bağımsız bir denetim ve kontrol kuruluşudur. Teknik güvenlik, denetim ve kalite ispatı olan TÜV sertifikası cihazlarımızın kalitesi hakkında bilgi vermek için yeterlidir.
IAMPO R&T

İapmo cihazınızın boru ve ek yerleri gibi sorun yaşanması olası bölgelerindeki kalite kontrol tescilidir. Bu sertifikaya sahip cihazları gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

SU ARITMA SİSTEMLERİ İÇİN DOKTORLAR NE DİYOR?